Göğüs Ağrısına Ne İyi Gelir, Nasıl Gider, Göğüs Ağrısı Nedenleri

Göğüs Ağrısına Ne İyi Gelir, Nasıl Gider, Göğüs Ağrısı Nedenleri

Duştayken göğsünüze masaj yapmak göğüs ağrılarınızı geçirmede oldukça yarları olacaktır. Sizlere bu yazı da göğüs ağrılarından kurtulma yöntemlerini belirteceğiz.

Göğüs Ağrısı Nasıl Geçer, Göğüs Ağrısından Kurtulmak İçin Ne Yapılır? Formül

Hint yağı :
Risinoleik asit açısından oldukça zengin olan hint yağı, iltihap söktürücü ve ağrı kesicidir. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırarak ağrıyı geçirmede de bi okadar da etkilidir. Bir tatlı kaşığı zeytin yağını 1 tatlı kaşığı hint yağı ile karıştırın ve göğsünüze masaj yaparak uygulayın.

Buz :

Bir plastik poşete bir miktar buz ekleyip göğüs bölgenize dairesel hareketlerle göğsünüze 10 dakikalık arayla masaj yapın.

Hayıt :

Göğüs ağrılarında oldukça etkili olan hayıtı, sıvı olarak veya diyetinize ekleyerek göğüs ağrısından etkili şekilde kurtulabilirsiniz.

Kara hindiba :

Doğal bir diüretik olan ve bol miktarda potasyum da içeren kara hindiba, göğüs ağrısında etkilidir. Bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı kadar hindiba atın ve biraz bal ile tatlandırın. Gün 3 kez çay olarak tüketerek ağrılardan kurtulabilirsiniz.

Çuha çiçeği yağı :

Eğer epilepsi sikayetiniz yok ise yada hamile değilseniz akşamları çuha çiçeği ile göğsünüze masaj olarak uygulayabilirsiniz.

Göğüs Ağrısına Nasıl GiderGöğüs ağrısına iyi gelecek yukarıdaki formülleri uygulayarak sizlerde bu ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. En sağlıklı çözüm profesyonel bir doktora danışmaktır. Lütfen ağrıları hiç bir zaman küçümsemeyerek daima hastanede bir uzmana bildirin.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir